Behandeling strafzaak politieambtenaren Pikin Saron van 5 mei 2026

Op 5 mei 2026 heeft de kantonrechter de strafzaak behandeld tegen de verdachten R.A., J.K., K.L., S.W., K. v. B., S. d. J. en R.W. Het betreft politieambtenaren die worden verdacht van betrokkenheid bij het doodschieten van de personen Wolfjager en Dijksteel te Pikin Saron op 2 mei 2023. De zaak stond voor het laatste woord van de verdachten.

De kantonrechter heeft besloten om de patholoog-anatoom alsnog te horen op de terechtzitting.

De verdere behandeling van de zaak zal worden voortgezet op 14 mei 2026. Na het getuigenverhoor van de patholoog-anatoom zullen de vervolging en de verdediging wederom het woord krijgen om respectievelijk het requisitoir en het pleidooi aan te vullen.

Lees ook het vorige bericht: https://rechtspraak.sr/actualiteiten/behandeling-strafzaak-politieambtenaren-pikin-saron-van-7-april-2026/

 

Paramaribo, 7 mei 2026

Communicatie Unit Hof van Justitie