Behandeling strafzaak mishandeling arrestanten cellenhuis politiepost Geyersvlijt van 27 november 2024

Op 27 november 2024 is de behandeling van de strafzaak tegen de vijftien verdachten, waaronder politieambtenaren (KPS), leden van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) en het Korps Penitentiaire Ambtenaren (KPA), die ervan verdacht worden betrokken te zijn bij de mishandeling van arrestanten in het cellenhuis van politiepost Geyersvlijt, voortgezet door de kantonrechter. De zaak stond voor repliek.

De zaaksofficier kon niet aanwezig zijn en heeft haar repliek laten overleggen door een collega. Op de volgende zitting zal haar repliek worden toegelicht.

De zaak is daartoe uitgesteld naar de zitting van 12 februari 2024. Op die dag zullen de raadslieden ook hun dupliek voordragen en zullen de verdachten het laatste woord mogen voeren.

Lees ook het vorige bericht: https://rechtspraak.sr/actualiteiten/behandeling-strafzaak-mishandeling-arrestanten-cellenhuis-politiepost-geyersvlijt-van-19-augustus-2024/

 

Paramaribo, 3 december 2024

Communicatie Unit Hof van Justitie