Op 7 maart 2025 heeft de kantonrechter de behandeling van de strafzaak, in verband met de vermiste toerist tegen de verdachten R.M. en K.R., voortgezet. De zaak stond voor repliek en dupliek.
De officier van justitie gaf aan dat zich een nieuwe ontwikkeling heeft voorgedaan in de strafzaak van de medeverdachte die loopt in Nederland, waarbij deze verdachte een bekentenis heeft afgelegd. Het Openbaar Ministerie heeft een verzoek gedaan aan de officier van justitie in Nederland om over de documenten te beschikken. Hij vroeg daarom naar ruimte voor het houden van de repliek zodat hij de bekentenis ook hierin kan meenemen. De kantonrechter heeft het verzoek gehonoreerd.
De zaak is uitgesteld naar 29 april 2025 voor repliek van de officier van justitie.
Lees ook het vorige bericht: https://rechtspraak.sr/actualiteiten/behandeling-strafzaak-verdachten-r-m-en-k-r-van-7-februari-2025/
Paramaribo, 10 maart 2025
Communicatie Unit Hof van Justitie